Doprava a platba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Souhlasím
 

Doprava a platba Slovensko


Pre prepravu zásielok využívame služieb prepravných spoločností DHL a TOPTRANS. U každého druhu tovaru máme nastavenú prepravnú službu. Tzn, že sa vám pri objednávke automaticky zobrazí spoločnosť, ktorá prepravu daného výrobku zaisťuje. Je to z dôvodu toho, že napríklad Toptrans sa špecializuje na zásielky vyššej hmotnosti. Granitové drezy a veľké spotrebiče zasielame vždy prepravnou službou Toptrans.


Doprava na našom eshope je nad 220 Euro zadarmo po celej Slovenská republike. U vybraných výrobkov je doprava zadarmo už pri nižších čiastok (výrobky sú označené ikonkou "Doprava zadarmo")


Ceny prepravy:


DHL

Platba dobierkou 8 Euro
Platba prevodom 6 Euro

Pri platbe vopred získate aj zľavu vo výške 2% z hodnoty tovaru.


TOPTRANS

Platba dobierkou 12 Euro
Platba prevodom 10 Euro

Pri platbe vopred získate aj zľavu vo výške 2% z hodnoty tovaru


Dopravné sa nesčíta. Ak objednáte viac výrobkov naraz účtuje sa iba jedno prepravné.


Pokyny pre prevzatie tovaru

DHL SlovenskoU spoločnosti DHL po zaplatení preberáte tovar. Ak je obal poškodený spíšte s vodičom zápis. V prípade, že bude tovar poškodený, zásielku nepreberajte.
Ak je obal v poriadku, tovar si doma v pokoji překontolujete. Ak by snáď bolo nejakým spôsobom poškodené, kontaktujte nás najneskôr do 2 dní od prevzatia zásielky.


TOPTRANS

U spoločnosti TOPTRANS je zákazník povinný tovar prekontrolovať pri prevzatí. Na neskoršie reklamácie škôd spôsobených prepravou nemôže byť braný ohľad. Vodič je povinný počkať než si tovar prevezmete. Zvlášť potom upozorňujeme na doručovanie granitových drezov. Granitové drezy sú monitorované po celú dobu prepravy a preto sú k zákazníkom dodávané v rozlepenie obale. V prípade, že bude tovar poškodený, zásielku Nepodstupujte.Obe prepravné spoločnosti majú sledovací systém, pomocou ktorého môžete vašu zásielku sledovať. V deň odoslania tovaru vám bude na váš email uvedený pri objednávke doručené číslo zásielky a odkaz na stránky kde je možné zásielku sledovať.

Zpět